پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معاون باشگاه کشاورزان جوان کشور:

پیشرفت اقتصادی بدون بخش کشاورزی و عشایری ممکن نیست

معاون امور استان های باشگاه کشاورزان جوان کشور گفت: پیشرفت اقتصادی کشور بدون توجه و در نظرگرفتن بخش کشاورزی و عشایری غیرممکن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر چهارمحال و بختیاری، سیدمحمدعلی باخدا معاون امور استان های باشگاه کشاورزان جوان کشور در دیدار با یحیی حسین پور مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری راهکارهای همکاری مشترک را بررسی کردند.

معاون امور استان های باشگاه کشاورزان جوان کشور با اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه های مختلف، گفت: ما آمادگی راه اندازی شعب باشگاه کشاورزان جوان در مناطق و شهرهای مختلف را داریم.

وی در خصوص اهداف تشکیل این مجموعه در نقاط روستایی و عشایری اظهار کرد: تولید، اشتغال، فرهنگ، آموزش، بهداشت و رفاه اجتماعی از جمله مهم‌ترین اهداف ما در باشگاه کشاورزان جوان است.

ناخدا بیان داشت: باشگاه کشاورزان جوان یک سازمان مردم‌نهاد روستایی و عشایری می‌باشد که با رویکرد تسهیلگری و توانمندسازی به دنبال پیشرفت همه جانبه در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است.

معاون امور استان های باشگاه کشاورزان جوان کشور اظهار کرد: کلیت فعالیت این باشگاه به این شکل است که مردم هر منطقه بر اساس پتانسیل های خود برای پیشرفت کشاورزی روستا یا شهرشان اقدام به عضویت در این باشگاه می کنند تا از آموزش ها و تجربیات کارشناسان باشگاه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت این باشگاه صرفا مبتنی بر کشاورزی نیست، افزود: ممکن است پیشرفت یک منطقه بر پایه کشاورزی باشد و منطقه ای دیگر بر پایه گردشگری یا صنعت که در این راستا باشگاه کشاورزان در هر منطقه جغرافیایی بنا به درخواست و پتانسیل منطقه اقدام به فعالیت و عضو گیری می کند تا از دانش بومی مردم و اشراف اطلاعاتی که دارند برای پیشبرد اهداف باشگاه و توانمندسازی مردم منطقه استفاده کند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٩ آذر ١٤٠٠ - ١٠:٤٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: