پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران

سلاح بسیجی ایمان و ولایت مداری است

رئیس سازمان امور عشایر ایران در مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه این سازمان گفت: سلاح بسیجی ایمان و ایثار و پایداری و ولایت مداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران همزمان با هفته بسیج مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه سازمان امور عشایر ایران با حضور رئیس، مدیران و بسیجیان ستاد و استانی امور عشایر در سالن شهید سپهبد قاسم سلیمانی این سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این مراسم اظهار داشت: عشایر در کشور همیشه در صحنه هستند و در همه جبهه های بسیج حضور پررنگی دارند.

شاهپور علائی مقدم با اشاره به اینکه شجره طیبه بسیج در پنجم آذر ماه 1358 به ابتکار و فرمان حضرت امام (ره) شکل گرفت، گفت: سلاح بسیجی ایمان و ایثار و پایداری و ولایت مداری است.

وی گفت: بسیج ابتکاری بی بدیل حضرت امام (ره) بود که ریشه در اسلام و تشیع داشت و فرمان تاریخی امام (ره) باعث شد شجره طیبه بسیج دوباره متبلور شود و در همه عرصه ها خود را نشان دهد.

علائی مقدم بیان داشت: عشایر در انقلاب و دفاع مقدس پشتیبانی خود را نشان دادند و ده هزار شهید تقدیم کردند که رقم قابل توجهی است و سردار شهید سلیمانی هم از عشایر ایل سلیمانی منطقه قنات ملک استان کرمان بودند که باعث افتخار جامعه عشایری است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: سنگر عشایر سنگر مقدسی است و امروز در بخش اقتصاد مقاومتی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است، 25 درصد گوشت قرمز کشور را تولید می کنند و از مرزها حفاظت می کنند به گونه ای که حتی یک نفوذ هم در جاهایی که عشایر حضور دارند نداشته ایم.

در پایان این مراسم ویدئوکنفرانسی از بسیجیان نمونه امور عشایر کشور در ستاد و استانها قدردانی و تجلیل بعمل آمد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠ - ١١:٤٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: